درود مهمان گرامی! ثبت نام

این یک اطلاعیه همگانی است!

آمار انجمن
برترين سپاس شده ها
صلحاء 4
مهناز 2
saba80 0
nire 0
سلاله 0
جديدترين کاربران
nire 11-2
jsmithq0 10-19
royka 10-18
medisa 10-15
هدی 10-6
بيشترين پاسخ ها
  حرف های خودما... 2528
  عکس روز 1083
  شعر 782
  ختم صلوات روز... 694
  اخبار 648
برترين ارسال کنندگان
asalkhatoon 18578
صلحاء 11629
مهناز 10955
آبجی مرجان 9249
اعظم بانو 4712
بيشترين بازديدها
  حرف های خودما... 371850
  عکس روز 237444
  بازي با كلمات... 229468
  اولين كلمه اي... 205185
  اخبار 145418
برترين اعتبارگيرنده ها
administrator 0
صلحاء 0
saba80 0
مهنا 0
سلاله 0
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  مشکل با موضوع رقص دخترم 5-2, 15:58 ناز بانو ناز بانو هر چه می خواه...
  پیشنهادات برای پر رونق شد... 12-7, 19:42 باران20 باران هر چه می خواه...
  خیرات اموات 12-7, 19:35 صلحاء باران هر چه می خواه...
  صیغه موقت 12-5, 19:00 باران باران هر چه می خواه...
  احكام كودك در هفته اول تو... 12-5, 18:23 صلحاء باران شیرخوارگی
  علت دعوای عروس و مادر شوه... 12-5, 18:09 صلحاء باران ایین همسرداری
  سیاست های زنانه 12-5, 17:58 صلحاء باران ایین همسرداری
  لباس عید 12-5, 15:26 yafa yafa بچه داری
  نرم افزار سایت ساز 11-9, 13:31 SaaRaa SaaRaa " ارائه نرم ا...
  حرف های خودمانی 10-25, 12:31 مهناز SaaRaa حرف های خودما...
  اوتمیل 10-10, 10:36 مهناز مهناز صبحانه و دسر

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتلت ماهی - Fish Cake
[تصویر:  fishcake.png]

این کتلت یه راه خوبه برای ماهی دادن به بچه هایی که ماهی نمی خورند. برای بیرون از خانه هم همراه بی دردسر و مغذی است. البته خودتان هم میتوانید با بچه ها در خوردنش شریک بشید. با همه گونه ماهی میشه درستش کرد ولی من معمولا با ماهی تون یا ماهی سمون (Salmon) درست میکنم.
صَبْراً بَنِي الْكِرَامِ فَمَا الْمَوْتُ إِلَّا قَنْطَرَةٌ تَعْبُرُ بِكُمْ عَنِ الْبُؤْسِ وَ الضَّرَّاءِ إِلَى الْجِنَانِ الْوَاسِعَةِ

اى بزرگ زادگان! [SIZE=4]صبور باشيد! زيرا مرگ نظير يك پلى است كه شما را از اين رنج و سختى‏هاى دنيوى عبور مي دهد و داخل بهشت وسيع و نعمت‏هاى هميشگى مي نمايد.[/SIZE]

(صبر تنها راه رسیدن به درجات متعالی است)

از آخرین فرمایشات امام حسین علیه السلام خطاب به اصحاب کربلا
پاسخ
خیلی خیلی راه خوبیه
بینهایت ممنون
++++++++++++
++++++++++++
پاسخ
مواد لازم:
یک قوطی ماهی تون (حدود 185 گرم) یا هر ماهی پخته شده و تیغ گرفته.
سس کچاب 1 قاشق غذا خوری
پیاز کوچک 1 عدد
جعفری خرد شده 3-4 قاشق غذا خوری
پودر نان خشک به مقدار لازم - میشود از سیب زمینی پخته هم استفاده کرد ولی من چون وحید سیب زمینی دوست ندارد از پودر نان خشک استفاده میکنم.
صَبْراً بَنِي الْكِرَامِ فَمَا الْمَوْتُ إِلَّا قَنْطَرَةٌ تَعْبُرُ بِكُمْ عَنِ الْبُؤْسِ وَ الضَّرَّاءِ إِلَى الْجِنَانِ الْوَاسِعَةِ

اى بزرگ زادگان! [SIZE=4]صبور باشيد! زيرا مرگ نظير يك پلى است كه شما را از اين رنج و سختى‏هاى دنيوى عبور مي دهد و داخل بهشت وسيع و نعمت‏هاى هميشگى مي نمايد.[/SIZE]

پاسخ
هر کی درست کرد عکس بذاره پیلیز Tongue

همسایه مادر شوهره منم بهش گفته بود که وقتی مهمون داره و غذا خیلی اضافه میاد و کسی هم اون اضافه ها رو نمیخوره (مثلا زرشک پلو با مرغ)
مرغ ها رو ریش ریش میکنه و با پلو قاطی میکنه و تخم مرغ میزنه توش :o و توی ماهی تابه کتلت درست میکنه باهاش
گفت همش خورده میشه و خیلی هم خوشمزه است Wink من تا حالا امتحان نکردم اما فکر کنم خوب بشه
شما امتحان کردین؟؟
.<br />.<br />عجب صبری خدا دارد !<br /><br />اگر من جای او بودم برای خاطر تنها یکی مجنون صحرا گرد بی سامان، هزاران لیلی ناز آفرین را کو به کو ، آواره و دیوانه میکردم
پاسخ
ماهی را خرد میکنیم و پیاز را داخل آن رنده میکنیم. سپس باقی مواد را به آن اضافه میکنیم. و خوب ورز میدهیم تا مواد بهم بچسبد. اگر وقت کافی دارید میتوانید نیم ساعت در یخچال بگذارید تا راحتتر شکل بگیرد. سپس کتلت ها را به اندازه و شکل سکه شکل میدهیم و با روغن کم و به مدت کوتاه (فقط به اندازه ای که هر دو طرف طلایی شود و مواد بهم بچسبد) روی اجاق سرخ میکنیم.

پاسخ
کتایون نوشته است:هر کی درست کرد عکس بذاره پیلیز Tongue
عکسش را که گذاشتم که. مگه دیده نمیشه؟

پاسخ
من که نمیبینم
حالا نمیدونم بقیه هم نمیتونن ببینن یا نه!!
.<br />.<br />عجب صبری خدا دارد !<br /><br />اگر من جای او بودم برای خاطر تنها یکی مجنون صحرا گرد بی سامان، هزاران لیلی ناز آفرین را کو به کو ، آواره و دیوانه میکردم
پاسخ
عکس گذاشتن هم چه دردسری شده :'(

پاسخ
من عکسو می بینم
«شکوه دنیوی»
شکوه دنیا همچون دایره ای است بر روی آب
که هردم بر پهنای خود می افزاید
و در منتهای وسعت هیچ می شود.

ویلیام شکسپیر – هنری ششم، 1، 2
Vanity of Glory
Glory is like a circle in the water
Which never ceaseth to enlarge itself
Till by broad spreading it disperse to nought
Shakespear, King Henry VI, I, II

بر گرفته از کتاب «در قلمرو زرین»
به قلم حسین الهی قمشه ای

پاسخ
خدا را شکر یکی میبینه Wink

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان